Fotolab

Firma

fotolion

Fotografia, je základnou formou nášho podnikania, ako aj výroba fotografií z digitálnych nosičov, ale aj z analógových filmov. fotky sú v klasickej forme, výroby chemickou cestou s vysokou kvalitou, procesom firmy FUJI. Robíme na základné rozmery 9×13, 10×15, 13×18, 15×20, 20×30, ale aj iné rozmery podľa dohody zo zákazníkom. Fotíme na preukazy podľa rozmeru požadovaného zákazníkom. Ponúkame Vám zhotovenie koláže s fotiek, indexové fotky. 

Služby

fotolion

Naša firma poskytuje aj daľšie služby. Skenovanie fotiek a dokumenov,retušovanie fotiek. Tieto Vám môžeme dať na USB kľúč, poslať na email, alebo z nich spraviť kópiu. Môžeme Vám poslať email na Vami zadanú adresu. Prijmeme Váš email a vytlačíme ho, ak nám pošlete fotky cez online cez tento web alebo cez internet na náš email fujifotolion@gmail.com, vieme Vám ich vytlačiť a vy si len pre fotky prídete v dohodnutom čase.

Darčeky

Urobíme pre Vás darčeky s vlastným motívom alebo fotkou: vankúše 40×40 cm, hrnčeky, puzzle, tričko, kľúčenky a ťažítko. predávame aj rámiky na fotky rôznych veľkostí.

FOTOLion

Fotolab + Fotografovanie

Kontakt

FOTOLion

Nákupné centrum č. 23
nám. Kosshuta
945 01 Komárno

+421 905 645 515 

fotolion@fotolion.sk

Najdete nás

© Copyright 2022 FOTOLion – All Rights Reserved. Design by Webstudio-JM